「добро вечер」點讀?

分類:
按語文/口音篩選
filter
「добро вечер」嘅 馬其頓語 [mk]
 • 「добро вечер」嘅發音
  朗讀者: techo (男性,來自馬其頓) 男性,來自馬其頓
  朗讀者:  techo

  用戶資料

  0票

  加入收藏

  下載聲音檔案

  報告

仲可以讀得好啲?抑或閣下有其它口音? 用 馬其頓語 讀「добро вечер」

詞彙發音喺地圖上嘅分佈狀況

隨機選詞: со здравјеајдете сакаммлекокола